به فروشگاه مهرسودر خوش آمدید 5 درصد تخفیف برای اولین خرید

انواع درب های ضدسرقت Security Door

  • انواع درب های ضدسرقت
  • درب ضدسرقت چیست؟
  • اجزای درب ضدسرقت
سفارش(خرید)درب ضدسرقت به صورت مستقیم(حضوری) و آنلاین
ثبت سفارش درب ضدسرقت 09109531370
ساخت،ارسال و نصب درب ضدسرقت ساختمانی مشتریان عزیز.ثبت سفارش و لیست قیمت 09109531370

انواع درب های ضدسرقت

امروزه استفاده از درب های ضدسرقت بسیار پر طرفدار شده است و بسیاری از افراد تمایل به استفاده از آن را دارند.در مکان هایی مانند کارخانجات و کارگاه های خارج از شهر که سارقین امکان تخریب در را به راحتی دارا هستند باید از درب های ضدسرقت با ویژگی های خاص استفاده نمود تا امکان نفوذ سارقین پس از برش و تخریب لایه های سطحی درب به داخل ساختمان را غیر ممکن سازند.

در طول تاریخ انسان همیشه به دنبال راه هایی برای ایجاد امنیت و آرامش بوده و هست و سعی کرده است تا با اقداماتی از حریم خانه و منزل خود حفاظت کند.

تولید درب های ضدسرقت یکی از اقداماتی است که امروز به بررسی آنها بپردازیم و ببینیم که درب های ضدسرقت چه کارایی و ویژگی هایی دارند،پس در این مطلب با تولید کننده درب ضدسرقت و چوبی مهرسو همراه باشید.

درب ضدسرقت چیست؟

درب ضدسرقت به دلیل ساختاری که دارا است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت بسیار بالاتری است،درب ضدسرقت از نظر ساختار کلی،قفل،لولا و جنس با درب های معمولی متفاوت است.قفل ها در درب ضدسرقت بسیار تقویت شده اند و تقریبا در صورت قفل شدن غیر قابل باز کردن هستند.

درب های ضدسرقت علاوه بر اینکه امنیت خانه را در برابر سرقت تامین میکنند باید ویژگی های دیگری از قبیل آتش پا بودن،عایقی برای گرما و سرما،رطوبت و صدا نیز باشند.

اجزای درب ضدسرقت

درب ضدسرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضدسرقت مجهز شده باشند،هر یک از این قفل ها دارای میزان امنیت های متفاوتی هستند.مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضدسرقت،قفل ها هستند.بنابراین هنگام خرید درب ضدسرقت حتما به قفل آن توجه کنید.

علاوه بر این لولا در اکثر درب های ضدسرقت از خارج و یا از هر دو طرف پنهان است و این امر مانع از باز شدن درب به وسیله اهرم کردن لولا میباشد.

درب ضدسرقت معمولا از لایه های مختلف تشکیل شده است.

جنس لایه داخلی آنها معمولا از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف،اچ دی اف،فلز،شیشه و غیره روکش شده است.فضای خالی موجود در درب ضدسرقت نیز غالبا به وسیله پشم سنگ پر میشود که این امر باعث میشود درب ضدسرقت عایق صدا و حرارت نیز باشد.

توضیحات درب ضدسرقت

درب ضدسرقت می بایست به تناسب محل مورد استفاده با ویژگی های متفاوت انتخاب گردند برلی مثال میتوان از درب های ساده فلزی که از دو لایه ورق سخت به ضخامت یک میلیمتر در دو طرف درب و یک لایه عایق صدا توسط سارقین به منظور تخریب درب امکان پذیر نمیباشد استفاده نمود.

در سبد محصولات ما،مجموعه گسترده از محصولات طراحی شده(درب ضدسرقت ارزان قیمت)برای محافظت از ساختمان ها و زیر ساخت ها را خواهید دید.تولید کننده مهرسو پیشرو امنیت فیزیکی در ایران است.

به این معنی که ما توانایی مهندسی یا ارائه راه حل های سفارشی را برای مطابقت با نیاز های شما،مهم نیست که چقدر چالش بر انگیز باشد،داریم.


خانه
فروشگاه مهرسودر
درب ضدسرقت
درب چوبی
مقالات درب ☎️ تماس09109531370

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *